Oferty na stoiska podczas dni Czempinia

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Gmina Czempiń i Centrum Kultury Czempiń są organizatorami imprezy plenerowej z okazji Święta Gminy  pn. Dni Czempinia’ 2018. W imprezie corocznie bierze udział kilka tysięcy gości. Cieszy się ona ogromną popularnością w regionie i nie tylko, ze względu na dobrą organizację i interesujące gwiazdy. W 2018 roku obchody zaplanowaliśmy na dzień 1, 2 i 3  czerwca. Impreza jak co roku odbędzie się na terenie  Rynku  w Czempiniu oraz przy Gimnazjum w Borowie.

Obok koncertów, eventów oraz wydarzeń artystycznych i sportowych, główne gwiazdy Dni Czempinia' 2018 to:

· 1 czerwca – BIBOBIT

· 2 czerwca - MROZU

Chcąc zapewnić najwyższy poziom uczestnikom i gościom z zewnątrz, zapraszamy do składania ciekawych propozycji współpracy w zakresie:

1. Handel i gastronomia ze sprzedażą piwa na wyłączność.

2. Organizację lunaparku na wyłączność.

Dla ww. zakresów należy składać oferty do dnia 26 kwietnia 2018 do godziny 12:00 drogą elektroniczną na adres centrum.kultury.czempin@wp.pl lub osobiście w Centrum  Kultury Czempiń przy ul. Stęszewskiej 27. Mile widziane foldery i rekomendacje. Konieczne jest załączenie niezbędnych atestów i pozwoleń.

Organizator nie zapewnia zasilania energetycznego!

O wyborze Partnera do współpracy z najatrakcyjniejszą propozycją poinformujemy telefonicznie do dnia 30 kwietnia 2018 r. Decydować będą warunki asortymentowe, estetyczne i ekonomiczne, które oceni komisja.

Serdecznie zapraszamy!

06 kwietnia 2018