We are the Czempiń

Kolorowy trójkąt 3D wpisany w koło. Wokół niego nazwa Centrum Kultury Czempiń.
Małe litery bip wpisane w biało-czerwony znak-dymek.
Mała litera F wpisana w kwadrat. Odnośnik do strony Facebook CK Czempiń.
Ikona serwisu You Tube na szarym tle.
Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny!
05 marca 2017

...„Przed Elvisem nie było niczego” - powiedział kiedyś John Lennon. „Miał długie baczki i wybrylantowane włosy”, a jego występy wyzwalały ogromny entuzjazm młodych i jednocześnie histeryczne reakcje pastorów ogłaszających jego piosenki „szatańskimi dźwiękami”. Jedna z ważniejszych ikon popkultury XX wieku, legendarny król rock`n`rolla,dzięki któremu ten gatunek muzyki dosłownie eksplodował. Jego charakterystyczną postacią do dziś fascynuje się wielu wykonawców muzyki rozrywkowej przeistaczając się na scenie w mniej lub bardziej wiarygodną kopię Presleya. 

 

...Jest taki dzień, w którym każda kobieta chce się poczuć wyjątkowo...

Tylko dla Pań Centrum Kultury Czempiń zaproponowało koncert, w którym w rock`n` drollowe rytmy wciągnął publiczność „polski Elvis” czyli Piotr Bugzel. Półfinalista TVN-owskiego „Mam talent”, a także jeden z 15 wybranych przez stację telewizyjną BBC europejskich interpretatorów piosenek Elvisa Presleya. 

Love me tender, Viva Las Vegas i inne słynne przeboje o miłości rozgrzewały ponad stuosobową publiczność. Były też tańce, słynne ruchy bioder, pocałunki, quizy, nagrody w postaci autorskich płyt Piotra Bugzela, no i oczywiście pamiątkowe zdjęcia z królem. 

 

Gościem koncertu zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet był Konrad Malicki, burmistrz gminy, który tradycyjnie złożył paniom życzenia i wręczył po wiosennym tulipanie.

 

 

V. Korbańska