Kolorowy trójkąt 3D wpisany w koło. Wokół niego nazwa Centrum Kultury Czempiń.
Małe litery bip wpisane w biało-czerwony znak-dymek.
Mała litera F wpisana w kwadrat. Odnośnik do strony Facebook CK Czempiń.
Ikona serwisu You Tube na szarym tle.
51. Wielkopolski Turniej Dudziarzy
20 września 2021

51. Wielkopolski Turniej Dudziarzy za nami. Wydarzenie rozpoczęło się w Starym Gołębinie od ogrania pomnika Skrzypka i Dudziarza oraz Mszy Św. w intencji braci dudziarskiej. Potem Turniej przeniósł się do Kościańskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się konkurs kapel tradycyjnych i krótki koncert. Po południu kapele dudziarskie wystąpiły na Zielonym Rynku, a następnie przeniosły się ponownie do Starego Gołębina. Tu po „Konkursie Młodego Muzyka” w poczet braci dudziarskiej przyjętych zostało ponad dwadzieścioro debiutujących instrumentalistów. Świętowaliśmy również pięćdziesięciolecie działalności twórczej Romualda Jędraszaka, który odebrał odznakę honorową "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego".